Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η
Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Αποφοίτων του Α.Π.Θ. σας προσκαλούνστην εκδήλωση κοπής βασιλόπιτας του Συλλόγου που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024, ώρα 20.00΄ στο Φουαγιέ του Κτηρίου Διοίκησης.
Είσοδος ελεύθερη, από το θυρωρείο.
![](https://speaknews.gr/wp-content/uploads/2024/02/425727882_7075988632476772_8852595712483140750_n-jpg.webp)
Τα άρθρα και τα σχόλια που δημοσιεύονται στην ιστοσελίδα μας εκφράζουν αποκλειστικά τους συγγραφείς. Η ιστοσελίδα μας δεν λογοκρίνει τις γνώμες κανενός.
Ακολουθήστε τις ειδήσεις του speaknews.gr στο Google News πατώντας εδώ
![](https://speaknews.gr/wp-content/uploads/2024/01/facebook-follow2.png)
![](https://speaknews.gr/wp-content/uploads/2024/01/facebook-follow2.png)